Idea programu Bezpiecznie Razem

Program bezpiecznierazem.pl został stworzony, aby promować i zachęcać do bezpiecznego i higienicznego życia w miejscach publicznych. Pragniemy, aby wysokie standardy higieny stały się codziennością i dobrym nawykiem oraz abyśmy dbali o siebie i o bliskie nam osoby. Dzięki naszemu programowi wyróżnione miejsca użyteczności publicznej dostarczą Państwu poziom sanitarny adekwatny do aktualnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia, zapewniając tym samym odpowiedni komfort korzystania z restauracji, hoteli, kin oraz innych miejsc w których przebywamy wraz z innymi użytkownikami.

Na podstawie badań przeprowadzonych przez Certyfikowaną Agencję SW Reasarch uzyskaliśmy informację, iż bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych czynników decydującym o wyborze skorzystania z usług, co dodatkowo utwierdziło nas w przekonaniu, że obrany kierunek jest odpowiednim.

Korzyści przystąpienia do Naszej Społeczności

Przystąpienie do programu bezpieczenierazem.pl to ukłon w stronę Klientów, którzy chcą czuć się komfortowo i bezpiecznie w miejscach użyteczności publicznej. Udział wiąże się nie tylko z zapewnieniem bezpieczeństwa sobie oraz innym, ale również z odpowiednim przekazem dla Klientów, że jest to miejsce bezpieczne co dodatkowo wpływa na wizerunek firmy. Po przystąpieniu otrzymują Państwo starterpack, który zawiera Profesjonalny automat do bezdotykowej dezynfekcji rąk od MEDITISER, jest do jeden z najbardziej kompaktowych i funkcjonalnych automatów na rynku.

Dodatkowo otrzymujecie Państwo certyfikat, potwierdzający prowadzenie działalności przez daną placówkę zgodnie z aktualnymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz wytycznymi WHO. Dzięki niemu, Klienci wiedzą, że spełnione są najwyższe standardy higieniczne. Ponadto dodamy firmę na listę bezpiecznych placówek na naszej stronie internetowej. Klienci z łatwością będą mogli wyszukać i sprawdzić udział w naszym programie. Zapewniamy również pełne zaplecze brandingowe, które zastosować można do poinformowania Klientów, że znajdują się w bezpiecznej przestrzeni.